E Hunt oljemålning

E Hunt oljemålning
E Hunt oljemålning
E Hunt oljemålning
E Hunt oljemålning
E Hunt oljemålning
E Hunt oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

E HUNT (1800/1900-tal), stallscen med åsnor, tuppar och duva, signerad E Hunt 1916, olja på duk, ca 51 x 61,5 cm

Krackeleringar, enstaka färgbortfall

418456

2016-11-04