Haakon Jensen Kaulum oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HAAKON JENSEN KAULUM (Norge, 1863-1933), vy över Hardangervidda, signerad Kaulum, olja på duk, ca 29 x 58,5 cm

Krackeleringar, enstaka smärre märke

418460

2016-11-04