Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AKVARELL, Sundbyholm, signerad och daterad A.W. Hummel 1822, efter original af Tersner, 20x32 cm
418461
2016-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här