Akvarell vy över Sundbyholm

Akvarell vy över Sundbyholm
Akvarell vy över Sundbyholm

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AKVARELL, Sundbyholm, signerad och daterad A.W. Hummel 1822, efter original af Tersner, 20x32 cm

418461

2016-11-06