Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
IVAN COUVER (Hermanus Koekkoek, Holland 1836-1909) , kanalvy med båtar och väderkvarnar, signerad Ivan Couver, olja på duk, 1800-talets andra hälft, ca 25,5 x 46 cm
418464
2016-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här