Ivan Couver oljemålning

Ivan Couver oljemålning
Ivan Couver oljemålning
Ivan Couver oljemålning
Ivan Couver oljemålning
Ivan Couver oljemålning
Ivan Couver oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IVAN COUVER (Hermanus Koekkoek, Holland 1836-1909) , kanalvy med båtar och väderkvarnar, signerad Ivan Couver, olja på duk, 1800-talets andra hälft, ca 25,5 x 46 cm

418464

2016-11-04