Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOSEF PLANK (född 1900): Nakenakt, signerad och daterad Josef Plank 1959, olja på duk, ca 58x78 cm
418486
2016-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här