Josef Plank oljemålning

Josef Plank oljemålning
Josef Plank oljemålning
Josef Plank oljemålning
Josef Plank oljemålning
Josef Plank oljemålning
Josef Plank oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEF PLANK (född 1900): Nakenakt, signerad och daterad Josef Plank 1959, olja på duk, ca 58x78 cm

418486

2016-11-04