Ishink mässing

Ishink mässing
Ishink mässing
Ishink mässing
Ishink mässing
Ishink mässing
Ishink mässing

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ISHINK, sannolikt Richard Ringström, Ciselör & Konstsmide, Helsingborg, lejonmaskaroner med hänklar, infällda mynt, höjd ca 27 cm

Smärre slitage och repor

418493

2016-11-04