Ampel 1900-talets första hälft
2016-11-04
418497
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AMPEL, 1900-talets första hälft, opalinglas med brunt fläckmönster, diameter ca 37 cm
Obetydliga nagg