Ampel 1900-talets första hälft

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

AMPEL, 1900-talets första hälft, opalinglas med brunt fläckmönster, diameter ca 37 cm

Obetydliga nagg

418497

2016-11-04