Sekretär mahogny
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SEKRETÄR, England, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, beslag i patinerad metall, inredd med belysning, höjd ca 109, 76x40 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämning
Ytskador, spricka
418507
2016-11-04