Sekretär mahogny

Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEKRETÄR, England, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, beslag i patinerad metall, inredd med belysning, höjd ca 109, 76x40 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämning

Ytskador, spricka

418507

2016-11-04