Sekretär mahogny
2016-11-04
418507
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SEKRETÄR, England, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, beslag i patinerad metall, inredd med belysning, höjd ca 109, 76x40 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämning
Ytskador, spricka