Tehuva i form av rokokodam

Tehuva i form av rokokodam
Tehuva i form av rokokodam
Tehuva i form av rokokodam
Tehuva i form av rokokodam
Tehuva i form av rokokodam
Tehuva i form av rokokodam
Tehuva i form av rokokodam
Tehuva i form av rokokodam
Tehuva i form av rokokodam
Tehuva i form av rokokodam

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEHUVA, krönt med dockhuvud i keramik, 1900-talets första hälft, huva i form av krinolin, höjd ca 40 cm, SKÅL på fot, slipat glas, höjd 29,5 cm

smärre kantnagg på skål

418510

2016-11-05