Lars Hofsjö soffbord

Lars Hofsjö soffbord
Lars Hofsjö soffbord
Lars Hofsjö soffbord
Lars Hofsjö soffbord
Lars Hofsjö soffbord
Lars Hofsjö soffbord
Lars Hofsjö soffbord
Lars Hofsjö soffbord
Lars Hofsjö soffbord
Lars Hofsjö soffbord

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS HOFSJÖ, soffbord, "Rumbler", ekfanér, 2000-tal, höjd 47, 100x45 cm

Obetydligt slitage

418514

2016-11-05