Parbord teak 1950-tal

Parbord teak 1950-tal
Parbord teak 1950-tal
Parbord teak 1950-tal
Parbord teak 1950-tal
Parbord teak 1950-tal
Parbord teak 1950-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PARBORD, teak, 1950-tal, rak rektangulär modell, höjd ca 43, 60x45 cm

Bruksslitage, repor

418529

2016-11-05