Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RUFINO TAMAYO (1899-1991), "Cabeza con pájaros", färglitografi, 1958, signerad med blyerts, 188/300, 30,5 x 23,1 cm, bladstorlek 32,8x25,5 cm
Något gulnad
418535
2016-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här