Rufino Tamayo färglitografi

Rufino Tamayo färglitografi
Rufino Tamayo färglitografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RUFINO TAMAYO (1899-1991), "Cabeza con pájaros", färglitografi, 1958, signerad med blyerts, 188/300, 30,5 x 23,1 cm, bladstorlek 32,8x25,5 cm

Något gulnad

418535

2016-11-05