Antonio Clavé färglitografi

Antonio Clavé  färglitografi
Antonio Clavé  färglitografi

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANTONIO CLAVÉ (Spanien, 1913-2005): Porträtt, signerad Clavé, 75/95, färglitografi, bladstorlek 66x52 cm

418538

2016-11-05