Karl Höglund skulptur

Karl Höglund skulptur
Karl Höglund skulptur
Karl Höglund skulptur
Karl Höglund skulptur
Karl Höglund skulptur
Karl Höglund skulptur

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

KARL HÖGLUND (född 1940): Clown, patinerad brons, signerad och daterade 15, Karl Höglund, 6/25, höjd 60 cm

418540

2016-11-05