Antoni Clavé färgetsning
2016-11-05
418541
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ANTONI CLAVÉ (1913-2005): Komposition, färgetsning med relieftryck, signerad och numrerad Clavé 13/75.
bladmått 81x63 cm