Olja Margit Blixt

Olja Margit Blixt
Olja Margit Blixt
Olja Margit Blixt
Olja Margit Blixt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARGIT BLIXT (1913-1991): Blomsterstilleben, osignerad, olja på duk, 65x54, bok om konstnärinnan medföljer och finns att avhämtas i kundtjänst

418546

2016-11-05