Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARGIT BLIXT (1913-1991): Blomsterstilleben, osignerad, olja på duk, 65x54, bok om konstnärinnan medföljer och finns att avhämtas i kundtjänst
418546
2016-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här