Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL HARRY STÅLHANE, vas, Rörstrand, stengods, glaserad i grönbrunt, signerad och daterad R Stålhane Sweden -57, höjd 25 cm
418549
2016-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här