Erich Pehap oljemålning

Erich Pehap oljemålning
Erich Pehap oljemålning
Erich Pehap oljemålning
Erich Pehap oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERICH PEHAP (Estland/Sverige, 1912-1981): Katarina Kyrka, Stockholm, signerad Erich Pehap och daterad 1946, olja på pannå, ca 55 x 46 cm

418555

2016-11-05