Alice Nordin gips
2016-11-05
418556
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALICE NORDIN (1873-1948): Byst, signerade Alice Nordin 1909, bemålad gips, höjd 39 cm
Skador