Hermann Talvik oljemålning

Hermann Talvik oljemålning
Hermann Talvik oljemålning
Hermann Talvik oljemålning
Hermann Talvik oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERMANN TALVIK (Estland/Sverige, 1906-1984): Vinterlandskap, signerad Talvik, olja på duk, ca 38 x 61 cm

418557

2016-11-05