Klubbat för:
2 600 SEK
1 200 SEK
HERMANN TALVIK (Estland/Sverige, 1906-1984), skogslandskap med bäck, signerad Talvik och daterad 1946, akvarell, ca 41 x 40,5 cm
418566
2016-11-05