Vävd matta

Vävd matta
Vävd matta
Vävd matta
Vävd matta

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATTA, 1900-talets början, vävd, 380x280 cm

fläckar, lagningar, hål

418572

2016-11-09