Takampel empirestil

Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKAMPEL, för fyra ljus, gjutjärn, empirestil, 1800-tal, senare elektrifiering, diameter ca 39 cm

Slitage

418578

2016-11-09