Lennart Börje Vestberg oljemålningar

Klubbat för:

1 300 SEK

1 200 SEK

LENNART BÖRJE VESTBERG (född 1934): (2) Kajmotiv från Stockholm, signerade L Börje, olja på duk, ca 46x55 cm

418594

2016-11-05