Lasse Persson oljemålning

Lasse Persson oljemålning
Lasse Persson oljemålning
Lasse Persson oljemålning
Lasse Persson oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LASSE PERSSON (född 1937): Stilleben Landskap, signerad och daterade a tergo 1987-1989, olja på duk, 73x105 cm

418598

2016-11-05