Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
POKAL, silver, Jonsson Ch, Sölvesborg 1929, lövdekor, höjd ca 30 cm, vikt ca 611g
Slitage och repor, botten med personnummermärkning
418599
2016-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här