Silverpokal

Silverpokal
Silverpokal
Silverpokal
Silverpokal
Silverpokal
Silverpokal
Silverpokal
Silverpokal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

POKAL, silver, Jonsson Ch, Sölvesborg 1929, lövdekor, höjd ca 30 cm, vikt ca 611g

Slitage och repor, botten med personnummermärkning

418599

2016-11-05