Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AKOS SOLLAR (1942): Kompostion, signerad, olja på duk, ca 75x60 cm
Duk med skador, oramad
418607
2016-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här