Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
THOMAS HAFSTRÖM (född 1954): Homage Magritte, signerad och daterade T Hafström -83, olja på duk, 55x45 cm
Krackelyr, smärre färgbortfall
418630
2016-11-05