Thomas Hafström oljemålning

Thomas Hafström oljemålning
Thomas Hafström oljemålning
Thomas Hafström oljemålning
Thomas Hafström oljemålning
Thomas Hafström oljemålning
Thomas Hafström oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

THOMAS HAFSTRÖM (född 1954): Homage Magritte, signerad och daterade T Hafström -83, olja på duk, 55x45 cm

Krackelyr, smärre färgbortfall

418630

2016-11-05