Kräftljusstakar

Kräftljusstakar
Kräftljusstakar
Kräftljusstakar
Kräftljusstakar

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KRÄFTLJUSSTAKAR, 8 st, Gustavsberg, 1900-talets mitt längd 11 cm

2 st med nagg

418636

2016-11-05