Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SPEGEL, sengustaviansk, omkring 1800, figurscener i gouache, förgylld, delvis skuren dekor, ca 156x61 cm
Åldersrelaterat slitage, krön med avslag
418664
2016-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här