Spegel sengustaviansk
Vollendet
2016-11-05
418664
| Höchstes Gebot | 12 500 SEK |
| Schätzwert | 15 000 SEK |
SPEGEL, sengustaviansk, omkring 1800, figurscener i gouache, förgylld, delvis skuren dekor, ca 156x61 cm
Åldersrelaterat slitage, krön med avslag