Spegel sengustaviansk

Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SPEGEL, sengustaviansk, omkring 1800, figurscener i gouache, förgylld, delvis skuren dekor, ca 156x61 cm

Åldersrelaterat slitage, krön med avslag

418664

2016-11-05