Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

ANGELO MARIA CREPET (1885-1974): Italienskt torgmotiv, signerad A M Crapet, olja på duk, ca 41x52 cm

418665

2016-11-05