Karmstol rokoko

Karmstol rokoko
Karmstol rokoko
Karmstol rokoko
Karmstol rokoko
Karmstol rokoko
Karmstol rokoko
Karmstol rokoko
Karmstol rokoko
Karmstol rokoko
Karmstol rokoko
Karmstol rokoko
Karmstol rokoko
Karmstol rokoko
Karmstol rokoko

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KARMSTOL, rokoko, 1700-tal, skuren dekor, vitmålade, sitthöjd ca 41 cm

Slitage, försträrkningar, färgbortfall, skador

418669

2016-11-05