Stolar senbarock 1700-tal

Stolar senbarock 1700-tal
Stolar senbarock 1700-tal
Stolar senbarock 1700-tal
Stolar senbarock 1700-tal
Stolar senbarock 1700-tal
Stolar senbarock 1700-tal
Stolar senbarock 1700-tal
Stolar senbarock 1700-tal
Stolar senbarock 1700-tal
Stolar senbarock 1700-tal
Stolar senbarock 1700-tal
Stolar senbarock 1700-tal
Stolar senbarock 1700-tal
Stolar senbarock 1700-tal
Stolar senbarock 1700-tal
Stolar senbarock 1700-tal
Stolar senbarock 1700-tal
Stolar senbarock 1700-tal

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

STOLAR, 12 st, senbarock, 1700-tal, vitmålade, skuren dekor, varierande sitthöjd ca 47 cm

Slitage, senarebemålade, skador, lagningar

418673

2016-11-05