Vattentunna

Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VATTENTUNNA, 1800-talets andra hälft, koppar, stämplad CT. Persson, Fredriksfors, höjd 40, diameter 38 cm

Lock med bucklor

418693

2016-11-05