Byrå Louis XVI-stil

Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BYRÅ, Louis XVI stil, 1800-talets andra hälft, Frankrike, fanerad olika träslag, förgyllda beslag, spräcklig stenskiva, höjd 87, 119x55 cm, nyckel finns

Slitage, fanerborfall, skiva med mindre nagg

418696

2016-11-05