Byrå Louis XVI-stil
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BYRÅ, Louis XVI stil, 1800-talets andra hälft, Frankrike, fanerad olika träslag, förgyllda beslag, spräcklig stenskiva, höjd 87, 119x55 cm, nyckel finns
Slitage, fanerborfall, skiva med mindre nagg
418696
2016-11-05