Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PENSELVAS, porslin, Kina, 1900-tal, dekor av flodlandskap i emaljfärger samt kalligrafi, höjd 28 cm
Slitage
418711
2016-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här