Penselvas Kina

Penselvas Kina
Penselvas Kina
Penselvas Kina
Penselvas Kina
Penselvas Kina
Penselvas Kina
Penselvas Kina
Penselvas Kina

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PENSELVAS, porslin, Kina, 1900-tal, dekor av flodlandskap i emaljfärger samt kalligrafi, höjd 28 cm

Slitage

418711

2016-11-05