Joe Tilson färglitografi

Joe Tilson färglitografi
Joe Tilson färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOE TILSON (England, född 1928), Komposition, signerad och numrerad Tilson 58/250, färglitografi, 24x25 cm, bladstorlek 42x40 cm

418712

2016-11-06