Sengustaviansk soffa

Sengustaviansk soffa
Sengustaviansk soffa
Sengustaviansk soffa
Sengustaviansk soffa
Sengustaviansk soffa
Sengustaviansk soffa
Sengustaviansk soffa
Sengustaviansk soffa
Sengustaviansk soffa
Sengustaviansk soffa
Sengustaviansk soffa
Sengustaviansk soffa

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SOFFA, sengustavianskt stockholmsarbete i Ephraim Ståhls art, svartmålad och förgylld, längd 208 cm

smärre pastellageskador, slitage

418738

2016-11-05