Hans Osswald

Hans Osswald
Hans Osswald
Hans Osswald
Hans Osswald

Klubbat för:

5 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

HANS OSSWALD (född 1919-?): "Mysterie i svart" signerad Hans Osswald, collage/olja på pannå, 60x121 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre färgborfall

418750

2016-11-05