Klubbat för:
5 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
HANS OSSWALD (född 1919-?): "Mysterie i svart" signerad Hans Osswald, collage/olja på pannå, 60x121 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre färgborfall
418750
2016-11-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner