Gigg, 1900-talets början
Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
GIGG, 1900-talets början, längd 336, bredd 130, höjd 100 cm (ingår i En samling vagnar)
OBS!Föremålet visas på begäran på annan plats. Kontakta Malin Rebessi, malin.rebessi@auktionsverket.se, för bokning av visning.
Köparen ordnar själv hämtning eller transport via speditör eller ombud. Hämtning av köpta objekt kan ske först efter fullgjord betalning. Hämtning ska ske senast sju (7) kalenderdagar efter avslutad auktion.
Slitage, skador
418772
2016-11-08