Algot Eriksson vas/ bordslampa

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets början, Algot Eriksson, Rörstrand, i botten signerad AE, Gustavsberg, montage i gulmetall, total höjd exklusive skärm ca 29 cm

Vas monterad som bordslampa, botten med borrat hål

418782

2016-11-05