Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
INGA BURSELL (född 1935): Ölandsmotiv med kvarn, signerad Inga Bursell, olja på duk, 46,5x55,5 cm
418798
2016-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här