Inga Bursell olja på duk

Inga Bursell olja på duk
Inga Bursell olja på duk
Inga Bursell olja på duk
Inga Bursell olja på duk
Inga Bursell olja på duk
Inga Bursell olja på duk

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGA BURSELL (född 1935): Ölandsmotiv med kvarn, signerad Inga Bursell, olja på duk, 46,5x55,5 cm

418798

2016-11-05