Öronlappsfåtölj i rokokostil

Öronlappsfåtölj i rokokostil
Öronlappsfåtölj i rokokostil
Öronlappsfåtölj i rokokostil
Öronlappsfåtölj i rokokostil
Öronlappsfåtölj i rokokostil
Öronlappsfåtölj i rokokostil
Öronlappsfåtölj i rokokostil
Öronlappsfåtölj i rokokostil
Öronlappsfåtölj i rokokostil
Öronlappsfåtölj i rokokostil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, rokokostil, 1900-talets andra hälft, sitthöjd 47 cm

slitage fläckar

418802

2016-11-05