Skrivbordsstol skinnklädsel
Vollendet
2016-11-05
418812
| Höchstes Gebot | 6 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, England, röd djuphäftad skinnklädsel, vippfunktion, på hjul, sitthöjd ca 50 cm
slitage, hål