Beck&Jung skulptur

Beck&Jung skulptur
Beck&Jung skulptur
Beck&Jung skulptur
Beck&Jung skulptur
Beck&Jung skulptur
Beck&Jung skulptur
Beck&Jung skulptur
Beck&Jung skulptur
Beck&Jung skulptur
Beck&Jung skulptur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): "Girocubes", signerad och daterad Beck o Jung 1977, 219/700, handgjuten aluminium, höjd 4,5 cm, 8x8 cm

Smärre slitage

418817

2016-11-05