Malmsten fåtöljer "Stugan" 1 par
Vollendet
2016-11-06
418820
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
CARL MALMSTEN, fåtöljer, 1 par, "Stugan", 1900-talets andra hälft, stomme av ek, plakettmärkt, sitthöjd ca 40 cm
Slitage